Умивальник Laufen Pro 812964 520 мм
Фото 5 |
Laufen Pro 812964 420 мм520 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro 812964 520 мм
Усі ціни 22 →Раковина накладна Laufen Pro 52 см H8129640001121 | 5 177 грн. |
Раковина накладна на стільницю 52 х 39 см Laufen Pro H8129640001091 | 4 200 грн. |
Laufen Laufen Pro B H8129640001091 | 6 010 грн. |
Умивальник накладний LAUFEN PRO H8129640001091 520x390мм овальний білий | 5 177 грн. |
Раковина Laufen Pro B 520х390 мм (H8129640001091) H8129640001091 | 5 177 грн. |
ще 17 пропозицій
Класний, виглядає дуже стильно Форма та якість кераміки Все ОК Алена Анатольевна: користуюся Laufen Pro 812964 більше року |
Додати відгук
Модификації Laufen Pro 812964
Ціни на Laufen Pro 812964 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro 812962 420 мм | від 3 300 грн. | 23 пропозиції | ||
Laufen Pro 812964 520 мм | від 4 181 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →