Умивальник Laufen Pro 813958 1050 мм
Фото 3 |
Laufen Pro 813958 850 мм1050 мм |
|
Модель Laufen Pro H8139584001041 має LCC-покриття (інноваційне керамічне покриття, в якому відсутні пори і воно залишається практично ідеально гладким)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro 813958 1050 мм
Раковина підвісна 105 х 48 см Laufen Pro H8139580001041 | 19 997 грн. |
Раковина Laufen Pro 813958 (8.1395.8.000.104.1) | 19 997 грн. |
Laufen H8139580001041 | 18 840 грн. |
Laufen H8139580001041 | 19 311 грн. |
Laufen H8139580001041 | 19 782 грн. |
Модификації Laufen Pro 813958
Ціни на Laufen Pro 813958 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro 813956 850 мм | від 15 843 грн. | 2 пропозиції | ||
Laufen Pro 813958 1050 мм | від 18 840 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →