Умивальник Laufen Pro 818958 550 мм
Фото 3 |
Laufen Pro 818958 550 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro 818958 550 мм
Усі ціни 6 →Laufen Laufen Pro H8189580001041 | 6 293 грн. |
Раковина Laufen Pro 55 см (H8189580001041) H8189580001041 | 6 061 грн. |
Умивальник Laufen Pro S 55x38 см H8189580001041 | 5 825 грн. |
Laufen Pro S 55x38 H8189580001041 | 5 243 грн. |
Умывальник Laufen Pro S 55x38 H8189580001041 047274 | 5 151 грн. |
Підвісна Раковина 55 х 38 см Laufen Pro S (H8189580001041) | 6 060 грн. |
Модификації Laufen Pro 818958
Ціни на Laufen Pro 818958 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro 818958 550 мм | від 5 151 грн. | 6 пропозицій | ||
Laufen Pro 818959 600 мм | від 5 598 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →