Унітаз Laufen Pro H8669570000001
Відео 7Фото 3 |
Laufen Pro H8669570000001 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro H8669570000001
Усі ціни 18 →Унітаз підвісний Laufen Pro Rimless H8669570000001 з кришкою Slim Soft-Clo | 13 510 грн. |
Унітаз підвісний Laufen Pro Rimless з кришкою Soft-Close H8669570000001 | 11 384 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий LAUFEN PRO із сидінням з мікроліфтом H | 13 502 грн. |
Laufen Laufen Pro Rimless H8669570000001, с сиденьем Slim | 13 774 грн. |
Унітаз підвісний Laufen Pro Rimless з кришкою Soft-Close (H8669570000001) | 13 501 грн. |
ще 13 пропозицій
Брали інсталяцію. Все на вищому класі, як унітаз, так і кнопка, рама, кріплення. Зроблено якісно, і розумієш, що не доведеться переробляти з часом. Виробник дав гарантію 10 років на інсталяцію і 27 років на унітаз. Кнопка своєрідна, м'який спуск, приємно натискати. Сам узвіз дуже тихий. Сидіння з мікроліфтом, але пластик тонкуватий, тому що воно трохи деформується при сидінні. Але жодних проблем просто незвично. Унітаз незвичайної на мій погляд форми, що можна сказати дизайн)) Мені подобається. Плюс легко миється. Бренд дуже надійний, такий же у колеги вже другий рік. Якісна інсталяція з хорошими матеріалами та запчастинами. Мікроліфт біля сидіння. Тихо працює. Приємне натискання кнопки зливу. Ні. Антон Ч: користуюся Laufen Pro H8669570000001 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →