Тумба під умивальник Laufen Pro S 483032
Фото 7 |
Laufen Pro S 483032 55 см62 см |
|
Раковина в комплект не входить
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 483032
Тумба під умивальник Laufen Pro S H4830320954631 | 26 661 грн. |
Тумба для раковини Laufen Pro S 55 см (H4830320954631) H4830320954631 | 26 660 грн. |
Тумба под умывальник Laufen Pro S H4830320954631 047079 | 26 660 грн. |
Модификації Laufen Pro S 483032
Ціни на Laufen Pro S 483032 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro S 483032 | від 26 660 грн. | 3 пропозиції | ||
Laufen Pro S 483421 | від 21 224 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →