Умивальник Laufen Pro S 810964 650 мм
Фото 4 |
Laufen Pro S 810964 |
|
Додатково може комплектуватися напівп'єдесталом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 810964 650 мм
Усі ціни 8 →Раковина підвісна 65 см Laufen Pro S H8109640001041 | 6 324 грн. |
Раковина підвісна 65 х 46,5 см Laufen Pro S H8109640001041 | 6 324 грн. |
Раковина Laufen PRO S 650х465 мм (H8109640001041) H8109640001041 | 6 324 грн. |
Раковина Laufen Pro S 810964 (H8109640001041) | 6 083 грн. |
Раковина Laufen PRO S 650х465 мм (H8109640001041) H8109640001041 | 6 324 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості умивальника Laufen Pro S 810964:
- Додатково комплектується п'єдестал або напівп'єдестал
Модификації Laufen Pro S 810964
Ціни на Laufen Pro S 810964 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro S 810962 550 мм | від 4 527 грн. | 4 пропозиції | ||
Laufen Pro S 810963 600 мм | від 4 322 грн. | 7 пропозицій | ||
Laufen Pro S 810964 650 мм | від 5 259 грн. | 8 пропозицій | ||
Laufen Pro S 810967 700 мм | від 9 240 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →