Умивальник Laufen Pro S 811963 595 мм
Laufen Pro S 811963 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 811963 595 мм
Раковина, що вбудовується під стільницю (знизу) Laufen Pro S 59,5 х 43 см | 9 020 грн. |
Раковина Laufen Pro S (H8119630001091) | 8 675 грн. |
Умывальник Laufen Pro 55x38 H8119630001091 043853 | 7 667 грн. |
Умивальник врізний під стільницю LAUFEN Pro S 55х38см (H8119630001091) | 9 020 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →