Умивальник Laufen Pro S 811965 645 мм
Фото 4 |
Laufen Pro S 811965 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 811965 645 мм
Усі ціни 8 →Раковина вбудована під стільницю Laufen Pro S 60 см білий глянцевий H81196 | 8 390 грн. |
Раковина, що вбудовується під стільницю Laufen Pro S 600 х 400 мм H8119650 | 8 390 грн. |
Раковина Laufen PRO S 645х450 мм (H8119650001091) H8119650001091 | 8 390 грн. |
Раковина Laufen Pro S (H8119650001091) | 8 067 грн. |
Laufen PRO S H8119650001091 | 7 400 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Laufen Pro S 811965
Ціни на Laufen Pro S 811965 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro 811961 490 мм | від 8 461 грн. | 1 пропозиція | ||
Laufen Pro 811960 525 мм | від 7 040 грн. | 5 пропозицій | ||
Laufen Pro S 811965 645 мм | від 7 131 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →