Умивальник Laufen Pro S 814965 1200 мм (8.1496.5.000.104.1)
Laufen Pro S 814965 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 814965 1200 мм
Усі ціни 6 →Умивальник підвісний Laufen Pro S 120х46 (H8149650001041) H8149650001041 | 32 063 грн. |
Раковина Laufen Pro S (H8149650001041) | 30 830 грн. |
Laufen Pro S 120x46x17,5 LCC H8149654001041 | 31 480 грн. |
Laufen Pro S 120x46x17,5 LCC H8149654001041 | 32 267 грн. |
Laufen Pro S 120x46x17,5 LCC H8149654001041 | 33 054 грн. |
Умывальник Laufen Pro S 120x46 H8149650001041 063152 | 27 254 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →