Умивальник Laufen Pro S 814968 1300 мм
Laufen Pro S 814968 1200 мм1300 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 814968 1300 мм
Усі ціни 11 →Умивальник підвісний Laufen PRO S 1300х465 подвійний (колір-білий) H814968 | 35 176 грн. |
Раковина Laufen PRO S 1300х460 мм (H8149680001041) H8149680001041 | 35 176 грн. |
Раковина Laufen Pro S 814968 (H8149680001041) | 33 823 грн. |
Laufen Pro S 130x46 H8149680001041 | 33 720 грн. |
Laufen Pro S 130x46 H8149680001041 | 34 563 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Laufen Pro S 814968
Ціни на Laufen Pro S 814968 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro S 814966 1200 мм | від 27 254 грн. | 1 пропозиція | ||
Laufen Pro S 814968 1300 мм | від 29 900 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →