Умивальник Laufen Pro S 818963 560 мм (8.1896.3.000.104.1)
Laufen Pro S 818963 560 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 818963 560 мм
Усі ціни 11 →Раковина вбудована в стільницю Laufen Pro 56 см H8189630001041 | 8 647 грн. |
Раковина вбудована в стільницю Laufen Pro 56 х 44 см H8189630001041 | 7 910 грн. |
Умивальник врізний LAUFEN Pro S H8189630001041 на стільницю 560x440x150мм | 8 647 грн. |
Раковина Laufen PRO S 560х440 мм (H8189630001041) H8189630001041 | 8 647 грн. |
Раковина накладна Laufen Pro S білий (H8189630001041) H8189630001041 | 8 647 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Laufen Pro S 818963
Ціни на Laufen Pro S 818963 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro S 818963 560 мм | від 7 910 грн. | 11 пропозицій | ||
Laufen Pro S 816967 700 мм | від 10 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →