Тумба під умивальник Laufen Pro S 860963
Фото 4 |
Laufen Pro S 860963 60 см80 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 860963
Тумба з умивальником 80 см Laufen Pro S H8609634751041 | 37 692 грн. |
Laufen выдвижной дверцей H8609634751041 | 33 431 грн. |
Тумба з умивальником Laufen PRO S 80 * 50см H8609634231041 | 37 692 грн. |
Модификації Laufen Pro S 860963
Ціни на Laufen Pro S 860963 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro S 860961 | від 33 006 грн. | 1 пропозиція | ||
Laufen Pro S 860963 | від 33 431 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →