Літня шина Laufenn S Fit EQ LK01 225/55 R17 97W Run Flat
Відео 5Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Laufenn S Fit EQ LK01 225/55 R17 97W Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufenn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufenn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufenn S Fit EQ LK01 225/55 R17 97W Run Flat
Laufenn S-Fit EQ LK01B 225/55 R17 97W Run Flat | 5 692 грн. |
Laufenn S Fit EQ LK01 225/55 R17 97W Run Flat 1026229 | 4 954 грн. |
Laufenn S Fit EQ LK01 225/55 R17 97W Run Flat | 5 297 грн. |
Встановлена боковина, вага шини більша якщо порівнювати з мішлен, але і ціна в рази адекватніша. Комфортна і не галаслива Тиха, комфортна Ні користуюся Laufenn S Fit EQ LK01 205/60 R16 96V кілька місяців |
Порадили цю гуму як більш дешевий аналог Hankook. 1-й сезон без проблем, 2-й сезон після зупинки зі 100 до 0 стерлася в одному місці і почала бити під час руху. Автомобілі Opel Astra не галаслива занадто м'яка і схильна до зносу користуюся Laufenn S Fit EQ LK01 195/65 R15 91V більше року |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Laufenn S Fit EQ LK01 225/55 R17 97W Run Flat
Ціни на Laufenn S Fit EQ LK01 225/55 R17 97W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Laufenn S Fit EQ LK01 225/55 R17 97S Run Flat | від 5 435 грн. | 1 пропозиція | ||
Laufenn S Fit EQ LK01 225/55 R17 97W Run Flat | від 4 954 грн. | 3 пропозиції | ||
Laufenn S Fit EQ LK01 225/55 R17 101S | від 4 909 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →