Сушарка для білизни Laundry TRL-160-D5
Laundry TRL-160-D5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laundry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laundry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laundry TRL-160-D5
Сушарка стельова для білизни Laundry 5 прутів 160 см (TRL-160-D5) | 649 грн. |
Сушарка для білизни стельова Laundry 5х1,6 м (TRL-160-D5) | 561 грн. |
Сушарка для білизни стельова Laundry (Лаундрі) 5 прутів 160 см (TRL-160-D5 | 648 грн. |
Модификації Laundry TRL-160-D5
Ціни на Laundry TRL-160-D5 |
---|---|---|---|---|
Laundry TRL-120-D5 | від 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Laundry TRL-140-D5 | від 430 грн. | 4 пропозиції | ||
Laundry TRL-150-D5 | від 540 грн. | 3 пропозиції | ||
Laundry TRL-160-D5 | від 561 грн. | 3 пропозиції | ||
Laundry TRL-170-D5 | від 480 грн. | 4 пропозиції | ||
Laundry TRL-180-D5 | від 490 грн. | 4 пропозиції | ||
Laundry TRL-190-D5 | від 504 грн. | 4 пропозиції | ||
Laundry TRL-200-D5 | від 520 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →