Зарядний пристрій Lavita LA 192307
Lavita LA 192307 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lavita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lavita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lavita LA 192307
Усі ціни 7 →Зарядний пристрій Lavita 6-12В, 8А Meter (LA192307) LA192307 | 1 350 грн. |
Зарядний пристрій Lavita LA 192307 | 1 190 грн. |
Зарядний пристрій Lavita, 8 А, 6/12 В LA 192307 | 1 390 грн. |
Зарядний пристрій Lavita 6-12V 8А LA 192307 | 1 399 грн. |
Зарядний пристрій Lavita LA 192307 | 1 776 грн. |
Зарядний пристрій (Lavita) 6-12V 8A (стріл. індикатор) LA 192307 | 1 665 грн. |
Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора Lavita LA 192307, 8А, 6-1 | 1 399 грн. |
Користуюсь таким пристроєм давно. Заряджання базове. Всередині трансформатор та випрямляч. І все. Завжди паралельно підключаю мультиметр контролю напруги АКБ. Вбудований амперметр інформацію про закінчення заряду не дає. Потрібно не проґавити момент підйому напруги. Інакше заряджання швидко закип'ятить акумулятор. Автовимикання немає. Заряджаю до 14,7 В та відключаю. Це десь 80-90% заряду. Щорічно заряджаю до 16,3В для профілактики. Це вже 90% заряду. 100% без шкоди батареї цим пристроєм не зарядити. Якщо не контролювати і залишити на ніч, напруга підніметься вище 17В і зростатиме далі, завдаючи батареї непоправної шкоди. Кнопка Скидання – це запобіжник. У разі короткого замикання крокодилів або зворотної полярності підключення він повинен спрацювати. Через 30 секунд він охолоне і можна натискати. Дизайн, заряджає, захист від КЗ та зворотної полярності Немає вольтметра, немає автовідключення після закінчення заряду Sergey Sergey: користуюся Lavita LA 192307 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →