Домкрат Lavita LA JNS-02
Lavita LA JNS-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lavita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lavita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lavita LA JNS-02
Усі ціни 12 →Гiдравлiчний пляшковий домкрат JNS02 | 871 грн. |
Домкрат гідравлічний LAVITA JNS-02 | 709 грн. |
Домкрат Lavita гідравлічний 2т, 148-278мм, Синій (LAJNS-02) LAJNS-02 | 625 грн. |
LAVITA JNS02 | 691 грн. |
Домкрат гідравлічний LAVITA 148-278мм, 2т (LAJNS02) LAJNS02 | 512 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →