Аудіосистема LD Systems Roadboy 65
Відео 1Фото 5 |
LD Systems Roadboy 65
Тип:для музикантів
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:25 Вт
Частотний діапазон:80 – 15000 Гц
Чутливість:93 дБ
Носії:USB, кардридер, CD
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:300x200x230 мм
Вага:6 кг
Всі характеристики
Купити LD Systems Roadboy 65
LD Systems Roadboy 65 | 31 119 грн. |
Мобільна акустична система LD Systems Roadboy 65 | 27 999 грн. |
LD Systems Roadboy 65 B5 (607 - 607 MHz) przenośny zestaw nagłośnieniowy z | 27 101 грн. |
LD Systems Roadboy 65 HS | 24 600 грн. |
LD Systems Roadboy 65 | 27 101 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості аудіосистеми LD Systems Roadboy 65:
- Вихідний роз'єм Jack
- Можливість підключення бездротового мікрофона
- Бездротовий мікрофон в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →