Вимикач Legrand Valena 774405 (774405)
Фото 6 |
Legrand Valena 774405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena 774405
Усі ціни 14 →Legrand Legrand Valena (774405) 774405 | 299 грн. |
Вимикач 10АХ 250В 2-клавішний Valena Classic Legrand, автоматичні клеми, Б | 299 грн. |
Вимикач двохклавішний Legrand Valena білий 774405 | 299 грн. |
Выключатель LEGRAND Valena Classic (774405) 774405 | 301 грн. |
Legrand Valena 774405 Выключатель двухклавишный | 329 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →