Вимикач Legrand Valena Allure 752909
Legrand Valena Allure 752909 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 752909
Усі ціни 12 →Legrand Legrand Valena Allure 752909 | 1 241 грн. |
Розетка Valena ALLURE Legrand перемикач 10А 250В (752909) 752909 | 1 241 грн. |
Вимикач LEGRAND Valena ALLURE (752909) | 1 242 грн. |
Перемикач прохідний двоклавішний Legrand Valena ALLURE алюміній (752909) | 1 241 грн. |
Legrand 752909 | 1 090 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →