Розетка Legrand Valena Allure 753726 білий
Legrand Valena Allure 753726 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 753726 білий
Розетка Legrand Valena Allure з заземленням із шторками біла 753726 | 552 грн. |
Legrand Legrand Valena Allure (753726) 753726 | 569 грн. |
Розетка двохмісна Legrand Valena Allure біла з заземленням зі шторками 753 | 527 грн. |
Розетка із захисними шторками Legrand Valena Allure 2х2К+З 16А 250 В Біла | 568 грн. |
Модификації Legrand Valena Allure 753726
Ціни на Legrand Valena Allure 753726 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Allure 753826 бежевий | від 527 грн. | 4 пропозиції | ||
Legrand Valena Allure 753726 білий | від 527 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →