Розетка Legrand Valena Allure 753851 бежевий
Legrand Valena Allure 753851 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 753851 бежевий
Усі ціни 8 →Legrand Legrand Valena In'Matic 753851 | 431 грн. |
Розетка TV" зірка" штекер Valena ALLURE Legrand, Слонова кістка 753851 | 431 грн. |
Розетка Legrand TV "звезда" штекер Слоновая кость, Valena ALLURE 753851 | 431 грн. |
Legrand Valena Allure (753851) 753851 | 429 грн. |
Legrand 753851 | 431 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Legrand Valena Allure 753851
Ціни на Legrand Valena Allure 753851 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Allure 753851 бежевий | від 429 грн. | 8 пропозицій | ||
Legrand Valena Allure 753751 білий | від 465 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Allure 753971 графіт | від 434 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →