Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754395
Legrand Valena Allure 754395 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754395
Усі ціни 20 →Legrand Legrand Valena Allure 754395 | 1 868 грн. |
LEGRAND 5 поста Valena ALLURE, Алюминий (754395) | 1 868 грн. |
Рамка 5 поста Valena ALLURE Legrand, Алюміній 754395 | 1 868 грн. |
Рамка пятимісна універсальна Legrand Valena Allure алюміній 754395 | 1 868 грн. |
LEGRAND 5 поста Valena ALLURE, Алюминий (754395) | 1 868 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →