Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754403
Legrand Valena Allure 754403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754403
Усі ціни 16 →Legrand Legrand Valena Allure 754403 | 546 грн. |
Рамка 3 поста Valena ALLURE Legrand, Чорний 754403 | 612 грн. |
Рамка трьохмісна універсальна Legrand Valena Allure матовий чорний 754403 | 612 грн. |
Legrand 754403 | 590 грн. |
Рамка LEGRAND 754403 | 546 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →