Розетка Legrand Valena Allure 754967 сріблястий
2 672 грн. Купити! Розетка з двома USB-роз'ємами тип A + тип C 240V/5V 3000мА Legrand ValenaМаркетплейс: Rozetka.ua ELECTRO-STARЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Legrand Valena Allure 754967 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Allure 754967
Ціни на Legrand Valena Allure 754967 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Allure 754965 білий | від 2 158 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Allure 754966 слонова кістка | від 2 158 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Allure 754967 сріблястий | від 2 672 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →