Розетка Legrand Valena Life 753119 білий
Фото 6 |
Legrand Valena Life 753119 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Life 753119 білий
Усі ціни 10 →Legrand Legrand Valena Life (753119) 753119 | 277 грн. |
Розетка 2К+З зі шторками IP44 Valena LIFE Legrand, Білий 753119 | 277 грн. |
Розетка одномісна Legrand Valena Life біла з заземленням зі шторками та кр | 277 грн. |
Розетка Legrand Schuko со шторками IP44 Белый, Valena LIFE 753119 | 277 грн. |
Legrand Valena Life (753119) 753119 | 309 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →