Розетка Legrand Valena Life 753626 сріблястий
694 грн. Купити! Розетка Legrand Valena Life 2х2К+З 16А 250 В Алюміній (753626)Rozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Legrand Valena Life 753626 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Life 753626
Ціни на Legrand Valena Life 753626 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 753426 білий | від 568 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Life 753526 слонова кістка | від 485 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 753626 сріблястий | від 694 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →