Розетка Legrand Valena Life 753640 сірий
Legrand Valena Life 753640 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Life 753640 сірий
Усі ціни 8 →Legrand Legrand Valena Life 753640 | 676 грн. |
Розетка RJ45 Кат.5е UTP Valena LIFE Legrand, Алюміній 753640 | 676 грн. |
Розетка Legrand RJ45 Кат.5е UTP Алюминий, Valena LIFE 753640 | 664 грн. |
Legrand 753640 | 690 грн. |
Legrand 753640 | 669 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Legrand Valena Life 753640
Ціни на Legrand Valena Life 753640 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 753440 білий | від 584 грн. | 8 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 753540 слонова кістка | від 593 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 753640 сірий | від 664 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →