Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Life 754043
Legrand Valena Life 754043 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Life 754043
Усі ціни 15 →Legrand Legrand Valena Life 754043 | 153 грн. |
LEGRAND Рамка 3 поста Valena LIFE, Слоновая кость (754043) | 153 грн. |
Рамка 3 поста Valena LIFE Legrand, Слонова кістка 754043 | 153 грн. |
Рамка трьохмісна універсальна Legrand Valena Life слонова кістка 754043 | 153 грн. |
LEGRAND Рамка 3 поста Valena LIFE, Слоновая кость (754043) | 153 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Legrand Valena Life 754043
Ціни на Legrand Valena Life 754043 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 754143 | від 467 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Life 754003 | від 137 грн. | 14 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 754153 | від 826 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 754043 | від 153 грн. | 15 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 754133 | від 383 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →