Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Life 754075
Товар застарів 703 грн. Кількість постів (шт): 5; Розташування: універсальна; Зовнішня форма: прямокутна (прямі лінії); Матеріал: термопласт (ABS-пластик); Ступінь захисту IP: IP20; Розмір (мм): 370x86x10; |
Legrand Valena Life 754075 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Life 754075
Ціни на Legrand Valena Life 754075 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 754145 | від 2 017 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 754005 | від 300 грн. | 16 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 754175 | від 2 521 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 754045 | від 467 грн. | 4 пропозиції | ||
Legrand Valena Life 754135 | від 710 грн. | 18 пропозицій |