Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Life 754094
Legrand Valena Life 754094 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Life 754094
Ціни на Legrand Valena Life 754094 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 754004 | від 174 грн. | 15 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 754144 | від 1 079 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Life 754094 | від 582 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 754044 | від 269 грн. | 15 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 754134 | від 790 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →