Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Life 754132
Legrand Valena Life 754132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Life 754132
Усі ціни 14 →Legrand Legrand Valena Life 754132 | 296 грн. |
Рамка 2 пости Valena LIFE Legrand, Алюміній 754132 | 296 грн. |
Рамка двохмісна універсальна Legrand Valena Life алюміній 754132 | 296 грн. |
Рамка Legrand 2 поста Алюминий, Valena LIFE 754132 | 301 грн. |
Рамка LEGRAND 754132 | 294 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Legrand Valena Life 754132
Ціни на Legrand Valena Life 754132 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 754142 | від 394 грн. | 3 пропозиції | ||
Legrand Valena Life 754002 | від 99 грн. | 9 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 754172 | від 532 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 754152 | від 532 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 754042 | від 99 грн. | 4 пропозиції | ||
Legrand Valena Life 754132 | від 294 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →