Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Life 754135
Legrand Valena Life 754135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Life 754135
Усі ціни 17 →Рамка 4-місна Legrand Valena Allure перлина 754414 | 710 грн. |
Legrand Legrand Valena Life 754135 | 1 401 грн. |
Рамка 5 постів Valena LIFE Legrand, Алюміній 754135 | 1 401 грн. |
Рамка пятимісна універсальна Legrand Valena Life алюміній 754135 | 1 401 грн. |
Рамка LEGRAND 754135 | 1 386 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Legrand Valena Life 754135
Ціни на Legrand Valena Life 754135 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 754145 | від 2 017 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 754005 | від 300 грн. | 15 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 754175 | від 2 521 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 754045 | від 467 грн. | 4 пропозиції | ||
Legrand Valena Life 754135 | від 710 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →