Сушарка для білизни Leifheit Extendable 230 Solid
Фото 11 |
Leifheit Extendable 230 Solid |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Extendable 230 Solid
Усі ціни 8 →Каркас для сушіння білизни Leifheit Classic Extendable 230 Solid 260х98х56 | 4 500 грн. |
Підлогова сушилка для білизни Leifheit CLASSIC ExTendable 230 Solid 81635 | 4 643 грн. |
Підлогова сушилка для білизни Leifheit CLASSIC ExTendable 230 Solid 81635 | 3 845 грн. |
Підлогова сушилка для білизни Leifheit CLASSIC ExTendable 230 Solid 81635 | 4 633 грн. |
Напольная сушилка для белья Leifheit CLASSIC ExTendable 230 Solid 81635 | 4 639 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →