Сушарка для білизни Leifheit Tower 270
Фото 4 |
Leifheit Tower 270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Tower 270
Усі ціни 6 →Підлогова сушилка для білизни Leifheit Tower 270 (81454) 81454 | 1 355 грн. |
Підлогова сушарка для білизни Leifheit Tower 270 (81454) | 2 131 грн. |
Підлогова сушилка для білизни Leifheit Tower 270 (81454) | 1 345 грн. |
Напольная сушилка для белья Leifheit Tower 270 (81454) | 1 351 грн. |
Підлогова сушилка для білизни Leifheit Tower 270 (81454) | 1 642 грн. |
Напольная сушилка для белья Leifheit Tower 270 (81454) | 1 345 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →