Жорсткий диск Lenovo TCH ThinkSystem DE Series 2.5" 4XB7A14112 1.2 ТБ
Lenovo 4XB7A14112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo TCH ThinkSystem DE Series 2.5" 4XB7A14112 1.2 ТБ
Lenovo hard drive 1.2 TB SAS 12Gb/s 1.2 TB 10000 rpm SAS3 cache (4XB7A1411 | 15 080 грн. |
Lenovo hard drive 1.2 TB SAS 12Gb/s 1.2 TB 10000 rpm SAS3 cache (4XB7A1411 | 15 457 грн. |
Lenovo hard drive 1.2 TB SAS 12Gb/s 1.2 TB 10000 rpm SAS3 cache (4XB7A1411 | 15 834 грн. |
Модификації Lenovo TCH ThinkSystem DE Series 2.5" 4XB7A14112
Ціни на Lenovo TCH ThinkSystem DE Series 2.5" 4XB7A14112 |
---|---|---|---|---|
Lenovo TCH ThinkSystem DE Series 2.5" 4XB7A38272 480 ГБ | від 25 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Lenovo TCH ThinkSystem DE Series 2.5" 4XB7A14112 1.2 ТБ | від 15 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Lenovo TCH ThinkSystem DE Series 2.5" 4XB7A14113 1.8 ТБ | від 20 440 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →