Монітор Lenovo D27q-30 27 " чорний
Фото 8 |
Lenovo D27q-30 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo D27q-30 27 " чорний
Усі ціни 7 →Монітор Lenovo D27q-30 (66FAGAC6EU) 66FAGAC6EU | 7 440 грн. |
Монітор Lenovo D27q-30 (66FAGAC6EU) D27q-30 (66FAGAC6EU) | 8 263 грн. |
Монітор Lenovo D27q-30 | 7 928 грн. |
Lenovo 27" D27-30 (66FAGAC6EU) | 7 518 грн. |
Монітор Lenovo 27" D27-30 (66FAGAC6EU) | 7 339 грн. |
Монитор Lenovo D27q-30 66FAGAC6EU | 7 934 грн. |
Монітор Lenovo D27q-30 66FAGAC6EU | 7 938 грн. |