Монітор Lenovo G24e-20 23.8 " чорний
Відео 2Фото 10 |
Бюджетний ігровий монітор бренду Lenovo – це 24-дюймове рішення з Full HD роздільною здатністю, яке можна рекомендувати не вимогливим геймерам. Також модель підійде як збалансований універсальний варіант для дому. Екран базується на 8-бітній VA-матриці з піковою яскравістю 300 нит і високою контрастністю 3000:1. Відповідно, користувач має право розраховувати на приємну картинку як у добре освітленому приміщенні, так і в кімнаті з приглушеним світлом.
Монітор Lenovo G24e-20 підтримує технологію синхронізації відеоряду AMD FreeSync Premium, має частоту оновлення до 120 Гц і швидкий відгук (1 мс MPRT), що власне і підтверджує його ігрову спрямованість. Додаткові геймерські опції доступні в рамках фірмового ПЗ Lenovo Artery3. З інших особливостей варто виділити гідне колірне охоплення з покриттям 95% простору sRGB, тонкорамочний дизайн і підтримку функції Natural Low Blue Light, яка покликана знизити потенційно шкідливий і стомлюючий зір синє свічення.
Купити Lenovo G24e-20 23.8 " чорний
Усі ціни 8 →Монитор Lenovo G24E-20 (66D7GAR1UA) | 4 599 грн. |
Lenovo G24e-20 (66D7GAR1UA) | 4 590 грн. |
Монітор Lenovo G24e-20 (66D7GAR1UA) | 7 856 грн. |
Монітор LENOVO G24e-20 (66D7GAR1UA) | 4 599 грн. |
Монітор Lenovo G24e-20 (66D7GAR1EU) G24e-20 (66D7GAR1EU) | 11 510 грн. |