Монітор Lenovo G27qc-30 27 " чорний
Lenovo G27qc-30 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo G27qc-30 27 " чорний
Усі ціни 42 →Lenovo 27" G27qc-30 (66F4GAC2UA) Black 66F4GAC2UA | 8 999 грн. |
Монітор ігровий 27" Lenovo G27qc-30 (66F4GAC2UA) | 8 999 грн. |
Монітор 27`` LENOVO G27qc-30 (66F4GAC2UA) 66F4GAC2UA | 8 999 грн. |
Монітор Lenovo G27qc-30 (66F4GAC2UA) | 9 000 грн. |
Монитор Lenovo G27qc-30 (66F4GAC2UA) | 9 000 грн. |
ще 20 пропозицій