Монітор Lenovo Legion Y25g-30 25 " чорний
Відео 7Фото 4 |
Lenovo Legion Y25g-30 25 " чорний
Діагональ:25 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:360 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Частота оновлення в 360 Гц доступна тільки при підключенні монітора по Display Port. При підключенні по HDMI максимальна частота становить 240 Гц
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo Legion Y25g-30 25 " чорний
Усі ціни 8 →Монітор Lenovo Y25g-30 (66CCGAC1EU)Бренд: Lenovo Тип: ? Монітор Діагональ екрану, дюймів: ? 24,5 Тип РК-матр... щеиці: ? IPS Формат зображення: ? 16:9 Роздільна здатність, точок: ? 1920x1080 Крок точок, мм: ? 0,2829x0,280 Davi.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 23 999 грн. |
Lenovo Y25g-30 (66CCGAC1EU) 66CCGAC1EU | 18 499 грн. |
Монітор Lenovo Legion Y25g-30 (66CCGAC1EU)Тип ігровий монітор Діагональ 25 " Дисплей Тип матриці IPS Покриття екрана глянсове (антивідблисков Oleole.com.uaМенше року (Ковель) Під замовлення Поскаржитись | 15 699 грн. |
Монітор Lenovo Y25G-30 (66CCGAC1EU) | 24 887 грн. Під замовлення Див. умови |
Lenovo Y25G-30 (66CCGAC1EU) | 24 280 грн. Під замовлення Див. умови |
ще 3 пропозиції
Серія Lenovo Legion (ігрові)
від 43 599 грн.
ігровий, 15.6 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7735HS, 3.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, швидка зарядка, 2.4 кг
від 10 536 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 3 929 грн.
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, радіоканал, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 20 год
від 2 789 грн.
міський, для ноутбука, кишені: передній, на спинці, 50.5x36x18 см, вага 1558 г
від 49 399 грн.
ігровий, 15.6 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7735HS, 3.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, швидка зарядка, 2.4 кг
від 7 350 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 929 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 2х3.5 мм, 2 м, 20 – 20000 Гц, 32 Ом
від 42 899 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i5, 13500HX, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.6 кг
від 7 944 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 89 899 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 240 Гц, Core i9, 13900HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.8 кг
від 13 880 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 58 399 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 13700HX, 1.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.6 кг
від 8 251 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 55 699 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i5, 13500H, 1.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.4 кг
від 27 599 грн.
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 2 мс, MPRT 0.2 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 48 799 грн.
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Гц, Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, автономний, 2.4 кг
від 9 269 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 42 759 грн.
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Гц, Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, автономний, 2.4 кг
від 42 680 грн.
ігровий, 44.5 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 44 299 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Ryzen 5, 7645HX, 4 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
Відеоогляди
Игровой монитор Lenovo Legion Y25G-30. Проверяем 360 Герц и Nvidia Reflex!
28 травня 20226 556 переглядів
Lenovo Legion Y25g-30 - обзор игрового монитора. Быстро о главном - отклик 1 мс, 360 Гц, G-SYNC
4 січня 20224 855 переглядів
Lenovo Legion Y25g-30: PM Deep Dive | Unboxing and Review
2 лютого 20223 970 переглядів
Lenovo Legion Y25g 30 Unboxing and Monitor Set Up
8 травня 20225 765 переглядів
Legion Y25g-30 Product Tour - Top-Level Performance for Gamers Who Know the Difference
25 серпня 20217 542 перегляда
Legion Y25g-30 Gaming Monitor: Extreme Visuals Performance for Pro Gamers
13 вересня 202110 003 перегляда
Lenovo Legion Y25G-30 Gaming Monitor - 360 Hz & nVidia Reflex!
27 серпня 202226 424 перегляда
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 21 680 грн.
ігровий, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, HDR
від 18 760 грн.
ігровий, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 21 660 грн.
ігровий, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
від 22 400 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мс, 380 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 16 490 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 16 307 грн.
ігровий, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 9 599 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 199 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR