Монітор Lenovo P24q-30 23.8 " чорний
Фото 6 |
Lenovo P24q-30 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo P24q-30 23.8 " чорний
Усі ціни 32 →Lenovo 23.8" ThinkVision P24q-30 (63B4GAT6UA) Raven Black 63B4GAT6UA | 9 424 грн. |
Монітор 23.8" Lenovo P24q-30 (63B4GAT6UA) | 9 424 грн. |
Монітор 23.8" LENOVO P24q-30 (63B4GAT6UA) 63B4GAT6UA | 9 796 грн. |
Монітор 23.8" LENOVO P24q-30 (63B4GAT6UA) | 9 796 грн. |
Монитор Lenovo P24q-30 (63B4GAT6UA) | 9 796 грн. |
ще 20 пропозицій