Монітор Lenovo Q27h-10 27 " (66A7GAC2EU)
Відео 1Фото 5 |
Lenovo Q27h-10 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo Q27h-10 27 "
Усі ціни 10 →Lenovo Q27h-10 (66A7GAC2EU) | 16 234 грн. |
РК монітор Lenovo Q27h-10 (66A7GAC2EU) | 15 434 грн. |
Монітор Lenovo Q27h-10 czarny (66A7GAC2EU) | 20 541 грн. |
Lenovo Q27h-10 czarny (66A7GAC2EU) | 20 040 грн. |
Lenovo Q27h-10 czarny (66A7GAC2EU) | 20 541 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди