Планшет
Lenovo Tab M7 32 ГБ / LTE
Відео 24Фото 19 |
Lenovo Tab M7 32 ГБ / LTE
Система:Android 9.0
Діагональ дисплея:7 "
Роздільна здатність:1024x600 пікс
Пам'ять:32 ГБ, ОЗП 2 ГБ
Процесор:MediaTek MT8765
Камера:2 (МП)
Селфі камера:2 МП
Ємність батареї:3500 мАгод
Матеріал корпуса:пластик
Вага:237 г
Всі характеристики
Характеристики Tab M7 TB-7305X 32GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Tab M7 32 ГБ / LTE
Усі ціни 14 →Планшет Lenovo 7" TAB M7 TB-7305X LTE 2/32GB Black | 4 424 грн. |
Lenovo Tab M7 2/32GB LTE BLACK (ZA570107EG) ZA570107EG | 4 200 грн. |
Планшет Lenovo 7" TAB M7 TB-7305X LTE 2/32GB Black (ZA570107EG) | 4 051 грн. |
Планшет Lenovo Tab M7 LTE 2/32GB Onyx Black (ZA570107EG) Tab M7 LTE 2/32GB | 4 066 грн. |
Lenovo TAB M7 TB-7305X (ZA570107EG) ZA570107EG | 4 056 грн. |
ще 9 пропозицій
Я остаточно розумію що ціна, але все одно херенько Хз що написати Оооочень довго заряджається, після оновлення какаятт хрень відбувається: у додатку "Телефон" постійно збої відбуваються, а коли намагаєшся комусь зателефонувати його ковбасити починає, хоч і говорити можна Туфк Туфк: користуюся Lenovo Tab M7 TB-7305I 16GB більше року |
Я звичайно розумію, що поряд з відгуками про айпади за 30 тисяч мій відгук здаватиметься смішним, але я справді не маю претензій до цього планшета. Не можу стверджувати, але по-моєму це одна з найбюджетніших моделей)))) Заради справедливості скажу, що він не поганий. Я використовую його виключно для перегляду навчальних відео, коли працюю в майстерні. Тому його і забруднити не шкода. Але при цьому він видає нормальну якість зображення, нормальну швидкість читання відео чи відкриття сайтів. Пам'яті має 16 ГБ, мені цього з головою. При потребі тягне картку на 256 ГБ. Камера ще й нормальні фото робить. Наголошую на нормальних, а не відмінних. Не лукавитиму, бачив і краще. Але для 2 МП це дуже. А ось, що справді ок, так це батарея. Для такої ціни це пряме відмінно. Не важкий, всього 250 грам і компактний, в рюкзак влазить. витривала батарея, якість відтворення відео та звичайно ж ціна слабенька фронталка, але я нею майже не користуюся Ruslan: користуюся Lenovo Tab M7 TB-7305I 16GB кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →