Монітор Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i 27 " чорний
Відео 1Фото 6 |
Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i 27 " чорний
Усі ціни 7 →Монітор Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i (12BKMAT1EU) 12BKMAT1EU | 11 858 грн. |
Монітор Lenovo 27" ThinkCentre 27i Flex (12BKMAT1EU) | 13 448 грн. |
Lenovo 27" ThinkCentre 27i Flex (12BKMAT1EU) | 13 120 грн. |
Lenovo 27" ThinkCentre 27i Flex (12BKMAT1EU) | 13 448 грн. |
Lenovo 27" ThinkCentre 27i Flex (12BKMAT1EU) | 13 776 грн. |
Монітор Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i (12BKMAT1EU) | 11 848 грн. |
Монитор Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i (12BKMAT1EU) 12BKMAT1EU | 11 854 грн. |
Відеоогляди