Рюкзак Lenovo ThinkPad Basic Backpack 15.6 (4X40K09936)
Фото 3 |
Lenovo ThinkPad Basic Backpack 15.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Basic Backpack 15.6
Усі ціни 31 →Сумка для ноутбука Lenovo 15.6 "ThinkPad Basic Backpack Black (4X40K09936) | 1 026 грн. |
Сумка для ноутбуков Lenovo 15.6" ThinkPad Basic Backpack Black (4X40K09936 | 1 026 грн. |
Рюкзак LENOVO ThinkPad 15.6 Basic Backpack (4X40K09936) | 955 грн. |
Рюкзак ThinkPad 15.6 Basic Backpack(4X40K09936) | 955 грн. |
Рюкзак LENOVO ThinkPad 15.6 Basic Backpack (4X40K09936) | 955 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →