Сумка для ноутбука Lenovo ThinkPad Basic Topload Case 15.6 15.6 " (4X40Y95214)
Фото 6 |
Lenovo ThinkPad Basic Topload Case 15.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Basic Topload Case 15.6 15.6 "
Усі ціни 34 →LENOVO ThinkPad 15.6" Basic Topload (4X40Y95214) | 605 грн. |
LENOVO ThinkPad 15.6" Basic Topload (4X40Y95214) | 605 грн. |
Сумка для ноутбука 15" Lenovo ThinkPad Basic Topload (4X40Y95214) | 605 грн. |
Сумка Lenovo 15.6" ThinkPad Basic Topload (4X40Y95214) 4X40Y95214 | 605 грн. |
Lenovo 15.6" ThinkPad Basic Topload (4X40Y95214) Black 4X40Y95214 | 605 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →