Сумка для ноутбука Lenovo ThinkPad Essential Slim Topload 14 14 " (4X41D97727)
Фото 9 |
Lenovo ThinkPad Essential Slim Topload 14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Essential Slim Topload 14 14 "
Усі ціни 15 →Сумка для ноутбука Lenovo ThinkPad Essential 13-14-inch Slim Topload (Eco) | 2 189 грн. |
Сумка для ноутбука Lenovo 13"-14" Essential Topload, Eco (4X41D97727) | 1 303 грн. |
Сумка TP Essential Topload 13"-14" (Eco) Essential Topload 13"-14" Eco 4X4 | 1 075 грн. |
Lenovo 14" ThinkPad Essential Slim Topload (4X41D97727) Black 4X41D97727 | 1 075 грн. |
Сумка для ноутбука Lenovo 13"-14" Essential Topload, Eco (4X41D97727) 4X41 | 1 075 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →