Жорсткий диск Lenovo ThinkPad USB 3.0 Secure Hard Drive 0A65619 500 ГБ
Відео 1Фото 2 |
Lenovo ThinkPad USB 3.0 Secure Hard Drive 0A65619 500 ГБ 500 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad USB 3.0 Secure Hard Drive 0A65619 500 ГБ
Lenovo HDD/500GB Secure USB 3.0 ThinkPad (0A65619) | 11 603 грн. |
Lenovo HDD/500GB Secure USB 3.0 ThinkPad (0A65619) | 11 320 грн. |
Lenovo HDD/500GB Secure USB 3.0 ThinkPad (0A65619) | 11 603 грн. |
Lenovo HDD/500GB Secure USB 3.0 ThinkPad (0A65619) | 11 886 грн. |
Відеоогляди
Модификації Lenovo ThinkPad USB 3.0 Secure Hard Drive 0A65619
Ціни на Lenovo ThinkPad USB 3.0 Secure Hard Drive 0A65619 |
---|---|---|---|---|
Lenovo ThinkPad USB 3.0 Secure Hard Drive 0A65619 500 ГБ | від 11 320 грн. | 7 пропозицій | ||
Lenovo ThinkPad USB 3.0 Secure Hard Drive 0A65621 1 ТБ | від 16 240 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →