Жорсткий диск Lenovo ThinkSystem SATA III 3.5" 7XB7A00053 8 ТБ
Lenovo 7XB7A00053 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkSystem SATA III 3.5" 7XB7A00053 8 ТБ
Усі ціни 11 →Жесткий диск для сервера 8TB 7.2K SATA/3.5'' Lenovo (7XB7A00053) | 14 292 грн. |
Накопичувач HDD для сервера Lenovo ThinkSystem 3.5 '' 8TB 7.2K S | 16 000 грн. |
LENOVO ThinkSystem 3.5'' 8TB 7.2K SATA (7XB7A00053) | 16 000 грн. |
Жорсткий диск Lenovo 7XB7A00053 | 17 206 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →