Навушники
Lenovo ThinkPlus LivePods XT91
Відео 10Фото 2 |
Lenovo ThinkPlus LivePods XT91 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPlus LivePods XT91
Усі ціни 16 →Lenovo XT91 (QT81) Black | 572 грн. |
Lenovo XT91 White STH0014213 | 759 грн. |
Навушники Lenovo ThinkPlus XT91 Black | 688 грн. |
Навушники Lenovo ThinkPlus XT91 white | 689 грн. |
Lenovo XT91 (QT81) White | 572 грн. |
ще 11 пропозицій
До телефону підключаються без проблем, але дратує постійний розсинхрон: як тільки крутиш головою, то пропадає музика спочатку в одному навушнику, а потім у другому. Пробував різні телефони – проблема залишається. Шлак коротший, своїх грошей не коштують. Індикатор заряджання у вигляді відсотків, USB-C гніздо для заряджання. Навушники розсинхронізуються між собою Владимир Пипкун: користуюся Lenovo ThinkPlus LivePods XT91 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →