Lenovo Yoga Tab 11 128 ГБ
Відео 7Фото 7 |
Планшет представляє серію Lenovo Yoga, а це означає, що він успадкував її головну особливість — вбудовану металеву підставку. Завдяки їй гаджет можна ставити на стіл або навіть вішати на стіну, а також використовувати його в якості електронної книги, фоторамки або консолі. Та й сам виробник робить акцент на тому, що модель все ж більше підійде для розваг. Увага акцентується на 2K-дисплеї: це 11-дюймова IPS панель з роздільною здатністю 2000х1200 пікселів, підтримкою Dolby Vision і системою захисту зору Eye Care.
На такому екрані зручно дивитися улюблені фільми і серіали, грати, гортати стрічку соцмереж і т.д. також реалістичність того, що відбувається на екрані забезпечує аудіосистема з чотирьох динаміків JBL з технологією Dolby Atmos. Планшет підтримує роботу зі стилусом Lenovo Precision Pen 2, але його необхідно купувати окремо. Що стосується «заліза», Lenovo Yoga Tab 11 оснащений процесором MediaTek Helio G90T, що працює в парі з 4 ГБ оперативної пам'яті.
Об'єм сховища становить 128 ГБ, але при бажанні його можна розширити за допомогою карти пам'яті. За автономність відповідає акумулятор на 7500 маг, який забезпечить до 15 годин перегляду відео онлайн від одного заряду. До того ж, він підтримує швидку зарядку потужністю 20 Вт. А для відеочатів і зйомки фото і відео передбачені основна і фронтальна камери роздільною здатністю по 8 МП кожна.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Yoga Tab 11 128 ГБ
Усі ціни 14 →Планшет Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 4/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0020, ZA | 14 582 грн. |
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 4/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0020, ZA | 14 855 грн. |
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 4/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0020, ZA | 14 060 грн. |
Lenovo LENOVO Yoga Tab 11 4/128 WiFi Storm Grey (ZA8W0020UA) ZA8W0020UA | 15 999 грн. |
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 11" 4/128GB Wi-Fi Szary (ZA8W0075SE) | 12 628 грн. |
Серія планшетів Lenovo Yoga яскравою плямою виділяється на тлі однолітків завдяки масивній основі уздовж одного з довгих бортів корпусу і вбудованій відкидній підставці. Як наслідок, забезпечується широка варіативність використання таких пристроїв-від зручного перегляду відео під час прийому їжі і до підвішування планшета на стіну.
Об'ємне звучання
Передня панель у Lenovo Yoga Tab 11 надається в розпорядження IPS-екрану з роздільною здатністю трансльованої картинки 2000х1200 пікселів. Цифра " 11 " в Неймінгу моделі свідчить про відповідний калібр дисплея в дюймах. Під екраном розміщується два з чотирьох стереодинаміків від JBL з підтримкою функції об'ємного звучання Dolby Atmos для забезпечення ефекту повного занурення в те, що відбувається на IPS-панелі.
Медіум-клас
Кремнієве серце "Йоги" - мобільний процесор міцної середньої руки MediaTek Helio G90T з ігровими амбіціями. Восьмиядерний чіпсет підкріплюється 4/128 ГБ пам'яті з можливістю збільшення місця у внутрішньому сховищі карткою microSD (до 256 ГБ включно). У умовній Королівській битві PUBG Mobile» залізо " планшета видає стабільні 60 fps в лобі і 45 fps в катках на плавно-екстремальних налаштуваннях графіки.
Самобутні риси
Ще одна характеристика екрану Lenovo Yoga Tab 11-розпізнавання 4096 рівнів сили натискання пером Lenovo Precision Pen 2. Не підкачала і зовнішність планшета: тканинна оббивка задника виділяє пристрій з полчища однотипних рішень. З тилу у нього видніється об'єктив 8 МП основної камери, в такому ж дозволі ведеться зйомка на фронталку. І більшого сказати про камери планшета відверто нічого — вони просто є, не більше того. Для повноти картини по моделі необхідно згадати 20-ватну зарядку акумулятора ємністю 7500 маг, що виступає гарантом пристойної автономності пристрою — до 15 годин роботи в режимі відеоплеєра.
Модификації Lenovo Yoga Tab 11
Ціни на Lenovo Yoga Tab 11 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Yoga Tab 11 128 ГБ | від 10 697 грн. | 14 пропозицій | ||
Lenovo Yoga Tab 11 256 ГБ | від 13 590 грн. | 70 пропозицій |